در پانزدهمین رویداد صبح خلاق تهران سخنرانی سروش صلواتیان برنده سومین جایزه امید شهر، در پانزدهمین رویداد صبح خلاق تهران

پدیدآورندگان:
1,820
1397/09/09
سروش صلواتیان، برنده سومین جایزه امید شهر، در پانزدهمین رویداد صبح خلاق تهران حضور پیدا کرد و ضمن دریافت جایزه امید شهر از دست عباد غفوری، برگزارکننده رویداد، به سخنرانی در خصوص فعالیت خود و اهداف خود در بین حدود 600 نفر از مخاطبین این رویداد در صبح جمعه 9 آذر 1397 در محل سینما آستارا تهران پرداخت.

سروش صلواتیان در این رویداد، پس از پخش شدن تیزری از معرفی فعالیت‌هایش، با تشویق ممتد و ایستاده شرکت‌کنندگان این رویداد برای مدت چند دقیقه متوالی مواجه شد.

سروش صلواتیان از آذر ماه سال 1396 با سفری به منطقه جازموریان و دیدن زندگی افراد ساکن در حاشیه تالاب جازموریان، تحت تاثیر فقر مطلق افراد در این منطقه قرار گرفت و با کمک گرفتن از سایر شهروندان، برای مردم این منطقه اقدام به فعالیت‌های خیرخواهانه زیرساختی کرد. نظیر تاسیس سرویس بهداشتی، تاسیس کتابخانه، اخذ شناسنامه برای بسیاری از ساکنین، ساخت مدرسه، ایجاد کارگاه برای درآمد زایی منطقه و ...

سروش صلواتیان نه تنها امیدی برای شهر تهران، بلکه امیدی برای ایران ماست که حضور او در طول یک سال نتایجی داشته است که کمتر موسسه خیریه‌ای چه دولتی و چه خصوصی توانسته به این موفقیت دست یابد.
برای سروش صلواتیان آرزوی سلامتی داریم و امیدواریم هر روز افراد بیشتری به کمک او رفته و به زودی زود بتوان فقر مطلق مردم این بخش از ایران و سپس سایر نقاط را به صورت ریشه‌ای رفع کرد.

نظرات شما

نظر یا سوالتان را مطرح کنید: